A A A
r.
Imieniny:

Na skróty

Aktualności

Oferta stażu i pracy

Zdjęcie Artykułu

Przedsiębiorstwo Komunalne NAŁĘCZ Sp. z o.o. oferuje dla osób bezrobotnych możliwość odbycia płatnego stażu. Okres stażu będzie wynosił 4 miesiące, następnie osoba bezrobotna będzie zatrudniona przez Spółkę na podstawie umowy o pracę na okres co najmniej kolejnych 4 miesięcy.

Zakres zadań wykonywanych przez stażystę/ pracownika:

  • obsługa oczyszczalni ścieków,
  • konserwacja i remont sieci kanalizacyjnej i wodociągowej,
  • pomoc przy budowie przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych,
  • praca związana z remontem dróg gminnych,
  • konserwacja terenów zieleni, odśnieżanie.

 Wymagania:

  • posiadanie statusu osoby bezrobotnej,
  • zaangażowanie w pracy,
  • minimum wykształcenie zawodowe,
  • prawo jazdy kategorii B (mile widziana kategoria T lub B+E).

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o składanie CV w siedzibie Spółki
(ul. Kościelna 3, 24-220 Niedrzwica Duża) do dnia 15.02.2018 r.

Ogłoszenie - PDF

Liczba wyświetleń: 607