A A A
r.
Imieniny:

Na skróty

 

Aktualności

Sieć swiatłowodowa w Gminie Niedrzwica Duża

Zdjęcie Artykułu

W związku z planowaną realizacją budowy sieci światłowodowej na terenie naszej Gminy, udostępniamy Państwu informację jaką otrzymaliśmy od wykonawcy oraz mapę punktów adresowych, do których zostanie doprowadzony światłowód.

Mieszkańcy pominięci w programie mogą zgłaszać chęć uzyskania dostępu do sieci światłowodowych wysyłając maila na adres: info@fibee.pl W mailu należy podać gminę, miejscowość, ulicę i nr domu.

> Mapa z punktami adresowymi <

 

Inwestycja zostanie zrealizowana w ramach Działania 1.1 Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach” współfinansowanych przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Na terenie naszej gminy zaplanowane jest przyłączenie do szerokopasmowego Internetu 2358 gospodarstw domowych i 17 placówek publicznych. Prace projektowe obejmują rok 2019, natomiast prace budowlane rozpoczną się w 4 kwartale tego roku. Zakończenie budowy sieci światłowodowej zaplanowano na koniec 2021 roku.

Liczba wyświetleń: 2430
wstecz do góry © 2012 Gmina Niedrzwica Duża. Wszelkie prawa zastrzeżone.
fb