A A A
r.
Imieniny:

Na skróty

 

Pierwsze kroki w Urzędzie

Wizyta w Urzędzie Gminy Niedrzwica Duża powinna być dla Państwa przyjemnością, a nie udręką. Dlatego staramy się, aby - w miarę naszych możliwości - zostali Państwo obsłużeni w sposób kompetentny i życzliwy, a załatwianie Państwa sprawy trwało jak najkrócej. 

Tuż po wejściu do Urzędu Gminy Niedrzwica Duża zobaczą Państwo tablicę informacyjną, na której umieściliśmy nazwy poszczególnych stanowisk z przyporządkowanymi numerami pokojów.

Jeśli jednak nie wiedzą Państwo, gdzie powinni się udać aby rozwiązać problem, prosimy o kontakt z Kancelarią Urzędu. Tam uzyskają Państwo wyczerpujące informacje na temat tego kto pomoże Państwu w kompetentnym załatwieniu sprawy. Można to zrobić:

Stwarzamy więc Państwu możliwość, aby wybrali Państwo najwygodniejszy dla siebie sposób komunikacji z Urzędem Gminy. My postaramy się w każdym przypadku pomóc w profesjonalnym i szybkim załatwieniu sprawy.

Ponieważ zdajemy sobie sprawę z różnych niedociągnięć, bardzo prosimy o wyrażanie swoich opinii na temat jakości obsługi w Urzędzie Gminy Niedrzwica Duża za pomocą ankiety, którą można otrzymać w Sekretariacie Urzędu (pok. 14). Państwa uwagi są dla nas niezwykle cenne, bo tylko one dadzą nam rzetelny obraz funkcjonowania Urzędu i możliwość dostosowania go do Państwa potrzeb. Pragniemy zaznaczyć, że ankieta jest anonimowa.

Szukaj
 
wstecz do góry © 2012 Gmina Niedrzwica Duża. Wszelkie prawa zastrzeżone.
fb